ALT 1
alt 2

Helyezések hallgatók szerint

Tagozat Helyezés Hallgató

Beágyazott rendszerek - Alkalmazásfejlesztés

I.

Lőrincz Máté

Beágyazott rendszerek - Alkalmazott jelfeldolgozás

I.

Horváth Bálint

Beágyazott rendszerek - Alkalmazott jelfeldolgozás

II.

Kollár Sára

Beágyazott rendszerek - Képfeldolgozás és alkalmazásai

I.

Homolya Miklós

Beágyazott rendszerek - Képfeldolgozás és alkalmazásai

II.

Börcs Attila, Horváth Csaba

Beágyazott rendszerek - Képfeldolgozás és alkalmazásai

II.

Katona Melinda

Beágyazott rendszerek - Képfeldolgozás és alkalmazásai

III.

Varjas Viktor

Bioinformatika - Bioinspirált algoritmika

I.

Kolonits Gábor

Bioinformatika - Bioinspirált algoritmika

II.

Kreith Balázs Edvárd

Bioinformatika - Bioinspirált algoritmika

III.

Nagy Tamás, Sebők Judit

Bioinformatika - Bionika és jelfeldolgozás

I.

Sánta Zsolt

Bioinformatika - Bionika és jelfeldolgozás

II.

Bura Pál, Egervári Csanád

Bioinformatika - Humán alkalmazások

I.

Balázs Bálint

Bioinformatika - Humán alkalmazások

II.

Szalai Szilárd

Bioinformatika - Humán alkalmazások

III.

Koós Krisztián

Intelligens rendszerek - Gazdasági alkalmazások

I.

Kovács Andor

Intelligens rendszerek - Gazdasági alkalmazások

II.

Milacski Zoltán Ádám

Intelligens rendszerek - Intelligens műszaki alkalmazásai

I.

Nagy Ferenc

Intelligens rendszerek - Intelligens műszaki alkalmazásai

II.

Indig Balázs

Intelligens rendszerek - Mesterséges intelligencia

III.

Rabi Péter,

Verő Anita

Intelligens rendszerek - Mesterséges intelligencia

III.

Czuprák Zsolt

Intelligens rendszerek - Mesterséges intelligencia

I.

Fugerth Máté

Rendszertervezés - Architektúrák

I.

Pašić Alija

Rendszertervezés - Architektúrák

III.

Orosz Ákos, Róth Gergő

Rendszertervezés - Formális módszerek

I.

Hajdu Ákos, Mártonka Zoltán

Rendszertervezés - Formális módszerek

II.

Tóth Tamás

Rendszertervezés - Kritikus rendszerek

I.

Fendler Tamás

Rendszertervezés - Kritikus rendszerek

II.

Darvas Dániel, Jámbor Attila

Rendszertervezés - Kritikus rendszerek

III.

Buchwarth Domonkos, Bányai S. Balázs

Számítástudomány - Algoritmusok

I.

Lucz Loránd

Számítástudomány - Algoritmusok

II.

Papp Pál András

Számítástudomány - Modellezés és mennyiségi analízis

I.

Barcsák Csaba

Számítástudomány - Modellezés és mennyiségi analízis

II.

Orosz Ákos

Számítástudomány - Optimalizálás

I.

Németh Zsolt

Számítástudomány - Optimalizálás

II.

Juhász Dávid

Számítástudomány - Optimalizálás

III.

Smidla József

Szoftverfejlesztés I. - Modellvezérelt fejlesztés

I.

Galambos Máté

Szoftverfejlesztés I. - Modellvezérelt fejlesztés

II.

Dávid István

Szoftverfejlesztés I. - Modellvezérelt fejlesztés

III.

Bognár Bálint, Cserép Máté András

Szoftverfejlesztés I. - Modellvezérelt folyamatok

I.

Horányi Gergő

Szoftverfejlesztés I. - Modellvezérelt folyamatok

II.

Imre Gábor

Szoftverfejlesztés I. - Szoftverminőség

I.

Nagy Ákos

Szoftverfejlesztés I. - Szoftverminőség

II.

Balogh Gergő

Szoftverfejlesztés II. - Adatkezelés

I.

Bereczky Nikolett

Szoftverfejlesztés II. - Adatkezelés

II.

Nyilas Árpád

Szoftverfejlesztés II. - Adatkezelés

III.

Pinczel Máté

Szoftverfejlesztés II. - Programozási paradigmák és folyamatok

I.

Suba Gergely

Szoftverfejlesztés II. - Programozási paradigmák és folyamatok

II.

Tóth Zoltán Gábor

Szoftverfejlesztés II. - Vizualizáció

I.

Bana Kornél, Kruppa Kinga

Szoftverfejlesztés II. - Vizualizáció

II.

Neumann Gyöngyi, Zsiga Bernadett

 

Helyezések száma intézmények szerint

Intézmény

I. hely

II. hely

III. hely

dicséret

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

10

5

0

2

Eötvös Loránd Tudományegyetem

3

3

4

5

Pázmány Péter Katolikus Egyetem

3

5

0

0

Szegedi Tudományegyetem

1

3

2

3

Debreceni Egyetem

2

1

0

1

Pannon Egyetem

0

1

2

4

Óbudai Egyetem

1

0

1

0

Miskolci Egyetem

1

0

0

1

Gábor Dénes Főiskola

0

1

0

0

Kecskeméti Főiskola

0

0

1

0


Különdíjak

Hallgató Felajánló

Kolonits Gábor

Hewlett-Packard Informatikai Kft.

Németh András

Kulcs-Soft Számítástechnika Nyrt.

Lőrincz Máté

NOVOFER Alapítvány

Homolya Miklós

Képfeldolgozás és alkalmazásai tagozat különdíja - GE Hungary Kft.

Bereczky Nikolett

Női kiválóság díj - Morgan Stanley Magyarország Elemző Kft.

Fendler Tamás

Bakony Ipari Kerámia Kft.

Horányi Gergő

Számítástechnikai és Automatizálási Kutatóintézet

Lőrincz Máté

SZÁMALK Továbbképzés

Kreith Balázs Edvárd

Cisco Systems Magyarország Kft.

Darvas Dániel, Jámbor Attila

Cisco Systems Magyarország Kft.

Neumann Gyöngyi, Zsiga Bernadett

Cisco Systems Magyarország Kft.

Tóth Tamás

Cisco Systems Magyarország Kft.

Tóth Zoltán Gábor

Cisco Systems Magyarország Kft.

Papp Pál András

Cisco Systems Magyarország Kft.

Nyilas Árpád

Cisco Systems Magyarország Kft.

Smidla József

Microsoft Magyarország Kft.

Czuprák Zsolt

Microsoft Magyarország Kft.

Pinczel Máté

Microsoft Magyarország Kft.

Koós Krisztián

Microsoft Magyarország Kft.

Bognár Bálint, Cserép Máté András

Microsoft Magyarország Kft.

Varjas Viktor

Microsoft Magyarország Kft.

Buchwarth Domonkos, Bányai S. Balázs

Microsoft Magyarország Kft.

Lőrincz Máté

OTDT Prezentációs-díj

Galambos Máté

Pro Scientia díj

 

Bejelentkezés

Naptár